Geri

Right Word

Limerick şehrinde yer alan Right Word, uzman eğitmen kadrosu, farklı seviyelerde İngilizce eğitimi ve merkezi lokasyonu nedeni ile en çok tercih edilen okullardan biri olmuştur. Okul, öğrencilerin İngilizce öğrenmekten keyif alacakları bir ortam sağlayarak kalite standartlarının üzerine çıkmayı başarmıştır.

Öğrencilerin İrlanda’daki zamanlarını en iyi şekilde geçirmeleri için farklı sosyal aktivite programları eğitimlerin içerisinde dâhil edilmektedir. Bu eğitimler sayesinde öğrenciler farklı sosyal ortamlarda İngilizce konuşarak çok daha etkili bir eğitim programının içerisinde yer alabilirler. Sosyal program koordinatörü tarafından hazırlanan bu programlar, kursların planlanmış bir parçası olarak ders programlarının içerisinde yer almaktadır. İlk ders haftasında eğitmen kadrosu kadar idari personel de, öğrencilere gerekli ilgileri sağlayarak hem okul kültürü hem de Galway hakkında bilgilendirici eğitimler vermektedir. Öğrenciler, bu hizmet sayesinde ilk ders haftasına yaşayabilecekleri stresi sıfırlarlar.

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Right Word hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.