Geri

Hakkımızda

Yonca Consultancy'i Yakından Tanıyın...

Hakkımızda

Kurulduğu ilk günden bu yana uzman kadrosu ile birlikte binlerce gencin hayallerini gerçekleştiren Yonca Consultancy, işbirliği içinde olduğu okullar, vize kabul oranı, kaliteli hizmet anlayışı ve daha birçok etkenle birlikte her daim en çok aranan firmalardan biri olmuştur. Her şartta profesyonellikle kesintisiz hizmeti ön plana çıkan Yonca Consultancy, ücretsiz danışmanlık hizmeti ile gelecek planlarınızı şekillendirmede size yardımcı olmaktadır.

Öğrencilik yıllarını İrlanda’da geçirmiş olan 4 genç girişimcinin kurduğu Yonca Consultancy, İrlanda’nın farklı şehirlerindeki kaliteli okullarla işbirliği yapmaktadır. Sizler için okul ağını her geçen gün genişleten bu ekip, geçmiş başarıları ile gelecek planlarını şekillendirmektedir.

Vizyonumuz

Yonca Consultancy olarak vizyonumuz müşteri odaklı yaklaşımla hizmet verdiğimiz herkese eşit hizmet sunabilmektir. Bu vizyon doğrultusunda sektörde lider konuma yükselebilmek adına araştırma ve geliştirmelerimiz devam etmektedir. Ekibimizde yer alan her üyenin mükemmeliyetçilik, sorumluluk, yaratıcılık gibi temel unsurları göz önünde bulundurarak çalışması, hedeflenen her amaca kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır. Bu ortak değerler, ekibimize ulaşan her müşteri profiline rehberlik etmemizi kolaylaştırmaktadır.

Misyonumuz

Sektördeki yenilikleri takip ederek sürekli gelişim içinde olmak, İrlanda’nın en çok tercih edilen Türk şirketi apoletini takmak, Sadece yerel değil, uluslararası bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerlemek, Ülkemiz gençlerinin geleceklerini şekillendirmede onlara yardımcı olmak, İngilizce öğrenimini kolaylaştırarak gençlerimizin gelecek için önlerini açmak, Uluslararası standartlardaki eğitim şartlarını fırsat eşitliği yaratarak her kesime sunabilmek, Kültürlü, çağdaş, yenilikçi ve kaliteli bir hizmet anlayışına sahip olmak, Bizi tercih eden öğrencilere sadece eğitim değil çalışma imkânı verebilmek, Müşterilerimizin görüş ve eleştirilerini göz önünde tutarak her daim daha iyi olmaya çalışmak şirket misyonlarımızı oluşturmaktadır. Bu doğrultuda varlığını sürdüren firmamız, gelecek adına ışık olmaya devam edecektir.

Neden İrlanda?

Kurucu ekibimizin tamamı lisans veya yüksek lisans eğitimlerini İrlanda’da tamamlamışlardır. Bu süreçte İrlanda’nın eğitime verdiği katkıları tecrübe eden ekibimiz, hem yabancı dil eğitiminde hem de yüksek lisans eğitiminde İrlanda’nın Avrupa’nın sayılı şehirlerinden biri olduğunu deneyimlemiştir. Bu doğrultuda Türkiye’den gelecek olan adayların başvuru ve eğitim süreçlerinde zorlanmamaları, kendileri adına en doğru yerleşke ve okulu seçmeleri için elinden geleni yapmaktadır. İrlanda’daki aileniz olacak olan ekibimize sadece başvuru aşamasında değil, eğitim süreciniz boyunca başvurabilirsiniz.