Geri

Halit Aker

1995 doğumlu olan Halit Aker, 2018 yılında beri İrlanda’da yaşamaktadır. Yabancı dil eğitimi almak için geldiği bu ülkede kalarak kendine bir istihdam alanı oluşturmayı başarmıştır. Dil eğitimi sonrasında ülkenin sayılı teknik üniversitelerinden biri olan Munster Technological Üniversitesi’nde Data Science and Analytics bölümünde yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Ali Can Fincan

İrlanda’ya 2015 yılında İngilizce eğitimi almak için gelen Ali Can, yabancı dil eğitimini tamamladıktan sonra İrlanda’nın en köklü üniversitelerinden biri olan Trinity College Dublin’de master eğitimini tamamlamıştır. Tıpkı diğer kurucular gibi İrlanda’da eğitim hayatı hakkında detaylı tecrübe ve bilgilere sahip olan Can, aynı zamanda bir başka Avrupa ülkesi olan İspanya’da da 3 aylık bir staj programına katılmıştır.

Aynur Küman Fincan

Pamukkale Üniversite’si İktisat bölümü mezunu olan Aynur Kuman, 2019 yılında beri İrlanda’da hayatını sürdürmektedir. Bu arada yabancı dil eğitimini tamamlayan Kuman, öğrencilik yıllarında İrlanda’da birçok farklı işte part-time şekilde çalışmıştır. Daha sonrasında IELTS (International English Language Testing System) puanı ile Dublin Business School’da Data Analytics bölümünde yüksek lisans eğitimini başarı ile tamamlamıştır. 

Buse Aker

Türkiye’de Endüstri mühendisliği bölümünü birincilikle tamamlayan Buse Yalçın, üniversite eğitimini tamamladıktan sonra İrlanda’ya İngilizce eğitimi almaya gelmiştir. 2018 yılından beri İrlanda’nın Cork şehrinde yaşamını sürdüren Yalçın, 2022 yılında Munster Technological Üniversitesi’nde Data Science and Analytics bölümünde yüksek lisans eğitimini başarılı bir şekilde tamamlamıştır

Kurucu ekipte yer alan üyelerin tamamı yaşamlarını İrlanda’da sürdürmektedir. Bundan dolayı deneyimledikleri süreçleri sizlere anlatma konusunda çok daha aktif bir şekilde rol alırlar. Yıllar evvel sizler gibi hayallerine ulaşmak adına İrlanda’ya gelen bu 4 genç, kendi imkânları doğrultusunda kurdukları bu şirketi hedefleri doğrultusunda geliştirmeyi başarmışlardır. Bundan dolayı vize başvurunuzdan seyahat programınıza kadar tüm süreci en az sizler kadar ilgi ile takip ederek çözüme kavuşturmanıza yardımcı olmaktadırlar.