Geri

Limerick Language Centre

İrlanda’nın Limerick şehrinde yer alan Limerick Language Centre, 2 farklı kampüs binası kullanmaktadır. Her iki kampüs binası da kolay ulaşılabilir konumlarda yer almaktadır. Öğrencilerin boş zamanlarında kullanabilecekleri rahat öğrenci salonları ve mutfaklar, ücretsiz Wi-Fi hizmeti, özel okul kütüphanesi  ve daha pek çok fiziksel özelliğe sahip olan bu okul, farklı konaklama seçenekleri ile Limerick’de kaldığınız süre boyunca size yardımcı olmaktadır.

Limerick Language Centre, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış çok çeşitli kurslar sunar. Okuldun danışma merkezine başvurarak, ihtiyaçlarınız için en uygun programı bulabilirsiniz. Genel İngilizce dersleri, akademik eğitimler ve uluslararası sınavlara hazırlık gibi pek çok farklı program, okulun müfredatı içerisinde yer almaktadır. Dünyanın farklı noktalarından gelen öğrencilerle tanışabileceğiniz bu okulda İngilizce eğitimi alarak yabancı dilinizi geliştirebilirsiniz.

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Limerick Language Centre hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.