Geri

Griffith College Limerick

İrlanda’nın en çok tercih edilen yabancı dil eğitimi veren okullarından biri olan Griffith College’in Limerick kampüsü, tıpkı diğer Griffith College kampüsleri gibi yüksek kalitede İngilizce eğitimi vermektedir. Sektördeki 40 yıllık tecrübesi ile her geçen gün gelişmeye devam eden bu okul, öğrencilere birinci sınıf dersler ve mükemmel çalışma materyalleri sunmaktadır.

Hem lisans hem de lisansüstü programlar, çok çeşitli profesyonel, kısa vadeli ve kurumsal eğitim çözümleri ile tamamlanan,  uluslararası kabul görmüş belgelerden oluşmaktadır. Şehrin merkezinde yer alan kampüs, öğrencilerin tüm olanaklardan yararlanmasına yardımcı olmaktadır. Şehrin merkezinde yer alan kampüsün bir diğer avantajı ise kolay ulaşılabilir konaklama seçenekleridir. Thomond Village öğrenci konaklama birimine bağlı olan okul, bu konuda öğrencilerine her türlü desteği sağlamaktadır. Tıpkı diğer Griffith College kampüslerinde olduğu gibi Limerick kampüsünde de; QQI, ACCA, Edinburgh Business School, BTEC, ICM ve ACELS gibi çok çeşitli kurs programları bulunmaktadır.  

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Griffith College Limerick hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.