Geri

Bridge Mills Galway Language Centre

Galway’de yabancı dil eğitimi alabileceğiniz en iyi okullardan biri olan Bridge Mills Galway Language Centre, 1987 yılından beri dünyanın dört bir yanından gelen yabancı uyruklu öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Bridge Mills Galway Dil Merkezi’nin benzersiz özelliklerinden biri, Galway’in merkezindeki Corrib Nehri üzerinde yer alan ve 18. yüzyıldan kalma bir değirmen olan The Bridge Mills’deki konumudur. Okulun pencerelerinden kuğu ve yabani kuş kolonileri, Galway Körfezi ve Co. Clare tepelerinin muhteşem manzarası görülebilir.

Eğitmen kadrosu, deneyimleri ve diğer kültürler ve diller hakkındaki bilgileri nedeniyle seçilen öğretmenlerden oluşmaktadır. Hepsi üniversite diplomasına sahiptir ve lisansüstü niteliklere ve denizaşırı öğretim deneyimine sahiptir. En fazla 12 kişiden oluşan sınıflarda eğitim görebileceğiniz bu okulda birbirinden farklı sosyal aktivitelere katılarak yeni arkadaşlar edinebilir, İrlanda ve Galway kültürü hakkında çok daha fazla şey öğrenebilirsiniz.

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Bridge Mills Galway Language Centre hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.