Geri

Galway Cultural Institute

1989 yılında kurulan Galway Cultural Institute, dünyanın farklı noktalarından gelen öğrencilere İngilizce ders programları sunmaktadır. Galway Cultural Institute, benzersiz bir şekilde zenginleştirici dil deneyimleri sunarak, bünyesindeki öğrencilerin hayallerini gerçekleştirmeye yardımcı olur. Galway şehrinin tam kalbinde yer alan bu okul, farklı ders programlarına sahip olmanın avantajı ile dilediğiniz şekilde eğitim almanıza yardımcı olmaktadır.

Galway Cultural Institute, QQI/ ACELS, İrlanda Eğitim Bakanlığı, IALC (Uluslararası Dil Kolejleri Birliği), EAQUALS (Kaliteli Dil Hizmetlerinin Değerlendirilmesi ve Akreditasyonu), ACELS (İngilizce Dil Hizmetlerinin Akreditasyonu ve Koordinasyonu), IELTS (The International English Language Testing System), Cambridge English ve Galway Ticaret Odası üyesi bir okuldur. Tüm bu akredite belgeler, okulda ne deneli kaliteli bir eğitim anlayışı olduğunun göstergesidir. Sadece İngilizce eğitimi ile sınırlı olmayan eğitim anlayışı, sosyal hayatın önemini anlamanız için birçok aktivite ile desteklenmektedir.

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Atlantic Language School hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.