Geri

Atlantic Language School

Atlantic Language, İrlanda’nın Galway şehrindeki dil okullarından biridir. 28 yılı aşkın bir süredir Galway’de faaliyet gösteren okul, 50’den fazla ülkeden gelen öğrencileri ağırlamaktadır. Ücretsiz wi-fi hizmeti, öğrenci kütüphanesi, öğrenci dinlenme alanları ile tam donanımlı bir eğitim kompleksi olarak görülen bu okul, farklı konaklama hizmetleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Atlantic Language School, özenle seçilmiş samimi ve konuksever yerel ev sahibi ailelerle birlikte evde konaklama imkânı sunmaktadır. Bu konaklama seçeneği, İngilizce dil öğrencilerinin kendilerini İrlanda kültürüne kaptırmaları ve sınıf dışında İngilizce konuşma becerilerini geliştirme fırsatlarını en üst düzeye çıkarmaları için bir fırsat olarak görülebilir. Bunun dışında öğrenci yurtlarında da konuklama seçenekleri mevcuttur. Her seviye İngilizce eğitiminin yer aldığı okulda, uluslararası geçerliliği olan sınavlar için de ekstra dersler verilmektedir. Bundan dolayı, yabancı dil eğitimi için adresi Galway olanlar, Atlantic Language School’un avantajlı fırsatlarından yararlanabilirler.

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Atlantic Language School hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.