Geri

Centre of English Studies

İrlanda’daki en iyi İngilizce dil okullarından biri olan Centre of English Studies, eğitmen kadrosu, konumu ve öğrenim programları ile ön plana çıkan, uluslararası standartlara sahip bir okuldur. İrlanda, Galler ve İngiltere’de bulunan kampüsler, okulun Büyük Britanya’da ne denli bir öneme sahip olduğunun göstergesidir.

Centre of English Studies’in Dublin kampüsünde pek çok imkân öğrenciler için uygun hale getirilmiştir. Ücretsiz Wi-Fi ve internet erişimi, kurs öncesi / sırasında ve kurs sonrası / CES çevrimiçi ve hareket halindeyken rehberli E-Öğrenme hizmetleri, aile yanı konaklama seçenekleri, farklı konaklama seçenekleri bu okulun sağladığı ayrıcalıklar arasındadır. Dublin kampüsündeki öğretmenlerin tamamı bir üniversite diplomasına ve ACELS tarafından tanınan öğretim yeterliliğine sahiptir ve birçoğu DELTA gibi uzman EFL öğretim niteliklerine sahiptir. Centre of English Studies, 2007 yılında Avrupa’daki Star English Language School ödülüne layık görülmüştür. 2008 – 2011 yılları arasında da bu ödül için finale kalan okullardan biri olmuştur.

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Centre of English Studies hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.