Geri

Delfin Language School

Dublin’de yer alan Delfin Language School, hem eğlenceli hem de eğitici bir İngilizce öğrenme deneyimi sunmaktadır. Geniş imkânlara sahip olmanızı sağlayan sosyal programlar, farklı ülkelerden gelen öğrencilerle kaynaşarak yabancı dilinizi geliştirmeye yardımcı olur. Eğitmen kadrosu, öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak bilgi ve deneyime sahiptir. Özenle seçilen eğitmen kadrosunda, hedeflerinizi anlayan ve sizinle yakın bir ilişki kurmak için çok çalışan öğretmenler yer almaktadır. 

ACELS (The Advisory Council for English Language Schools) tarafından akredite edilmiş olan Delfin Language School, gelişmiş özelliklere sahip kampüs binaları ile modern bir eğitim hayatı yaşamanıza yardımcı olur. Okul, Dublin’in merkezinde bulunan Parnell Meydanı’ndaki O’Connell Caddesi’nde yer almaktadır. Eğitimlerin tamamı, İngilizce öğretim teknolojisindeki en son ekipmanları kullanan modern, geniş sınıflarda yapılmaktadır. Bina genelinde sunulan ücretsiz Wİ-Fİ, öğrenci salonları ve özel çalışma alanları, okulun öğrencilere sunduğu diğer hizmetler arasında yer almaktadır

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Delfin Language School hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.