Geri

ISI Learning Dublin

ISI Learning Dublin, İrlanda’da İngilizce dil eğitimi almak isteyenlerin en çok tercih ettiği okullardan biridir. Dublin’e adım attığınız ilk andan itibaren yanınızda olan bu okul, oryantasyon sürecini hızlı bir şekilde atlatmanız için de destek sağlayıcı programlara sahiptir.

ISI Learning Dublin’in eğitim programı içerisinde yer alan sosyal programlar, öğrenme deneyiminin bir parçası olarak ön plana çıkmaktadır. Bu programlar sayesinde öğrenciler birbirinden farklı etkinlikler ile kendi sorumluluklarını arttıracak işlere imza atmaktadırlar. Farklı kültürlerden yeni insanlarla tanışmak, tarihi Dublin şehrinin bilinmeyen yönlerini keşfetmek, eğlenceli bir rehberle İngilizce pratiği yapmak, bu programların öğrencilere sunduğu ayrıcalıklar arasında yer almaktadır. Her hafta farklı bir ücretsiz etkinlikle birlikte yabancı dil öğrenme kolaylığınızın yanında sosyal becerilerinizi de geliştirebilirsiniz. 

Profesyonel bir çalışma ekibine sahip olan ISI Learning Dublin, sadece yabancı dil eğitiminizde değil, İrlanda’da yarı zamanlı ya da tam zamanlı çalışma konularında da verdiği eğitimlerle, okul sonrası hayatınızı planlamanız için size yardımcı olmaktadır.     

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu ISI Learning Dublin hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.