Geri

Future Learning

Future Learning Dil Okulu yalnızca İngilizce Dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olmaya değil, aynı zamanda işbirliğinizi, proje yönetiminizi, eleştirel düşünme ve dijital becerilerinizi de geliştirmeye odaklanan bir eğitim merkezidir. Sadece İrlanda’da değil, uluslararası olarak proje tabanlı, teknolojiyle geliştirilmiş dil öğreniminin öncüsü olan bu okul, farklı kültürlerle özgün bir dünya keşfetmeniz için yeni öğrencilerini beklemektedir.

Öğrenim programlarının tamamı alanında uzman eğitmenler tarafından özel olarak tasarlanmış, odaklanmış teknolojiyle geliştirilmiştir. İrlanda’daki en yeni ve modern okul binalarından birine sahip olan bu okul, yüksek standarda sahip öğrenci yurdu konaklaması sunmaktadır. Öğrenciler, sınıflarda kendileri için hazırlanmış olan tablet cihazları ile derse aktif bir şekilde katılım göstererek notlarını dijital ortamlarda saklayabilirler. 

Future Learning; Yetişkin Programları, Yaz programları, Lise Programları, Uluslararası Eğitim Programları gibi farklı eğitim programları ile her öğrenciye aynı kalitede eğitim vermeyi amaçlamaktadır. Bu amaç doğrultusunda teknolojiyi kullanarak sürekli gelişim içinde olan Future Learning, Dublin’deki dil okulları içerisinde ön plana çıkan bu özellikleri ile seçim yapabileceğiniz adresler arasında yer almaktadır.

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Future Learning hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.