Geri

Babel Academy of English

Dublin şehir merkezinde yer alan Babel Academy of English, Avrupa Dilleri Ortak Çerçeve Programı referans sistemi ile şekillendirdiği eğitim anlayışını, kalite ve güvencesi ile birleştirerek gelişmiş bir İngilizce eğitimi sunmaktadır.Öğrencilerin iletişim becerilerini, özgüvenlerini, akıcılıklarını, eğitimsel ve profesyonel hedeflerini geliştirmelerine eğlenceli ders metotları ile yardımcı olmaktadır.

Öğrenciler için özel olarak hazırlanmış olan müfredat, öğrencilerin gerçek hayattaki durumlarda İngilizce öğrenmeleri için özgün görevlere güçlü bir vurgu yapmaktadır. Bu göreve dayalı yaklaşım, İngilizceyi kullanma güvenini büyük ölçüde artırır ve öğrencileri sınıf dışında spontane etkileşimlere hazır hale getirir. Bir taraftan yabancı dil öğrenirken bir taraftan da İrlanda kültürünü keşfedebileceğiniz Babel Academy of English’de alanında deneyimli olan eğitmenlerin geri bildirim ve düzenli ilerleme raporları ile birlikte hangi seviyede olduğunuzu takip edebilirsiniz. Akademik rehberlik oturumları ve ek çevrimiçi kaynaklar, öğrencilerin yeni zorluklarla başa çıkmak için kendilerini güvende ve motive hissetmelerine yardımcı olmaktadır. 

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Babel Academy of English hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.