Geri

Cork English College

Cork English College, İrlanda’nın önde gelen İngilizce dil okullarından biridir. Cork şehrinin merkezinde yer alan konumu ile biri Patrick’s Hill’de, diğer ikisi ise göz alıcı Lee Nehri’ne bakan üç kampüs binasına sahiptir. Profesyonel ve güler yüzlü bir ekibe sahip olan bu okul, her öğrencisine eşit şartlarda kaliteli eğitim sunmaktadır.

Cork English College birçok uluslararası sınav için yetkili bir test merkezi konumundadır. Bu sınavlar arasında Cambridge ESOL, IELTS, TOEIC gibi önemli sınavlar yer almaktadır. Okulun bünyesindeki eğitmenler, İngilizceyi Yabancı Dil Olarak Öğretmeye hak kazanmış üniversite mezunlarından oluşmaktadır. Bu eğitmenlerin tamamı, uzmanlık ve deneyimlerinin yanı sıra, öğrencinin bireysel ihtiyaçlarına, ilgi alanlarına ve amaçlarına uygun, verimli ve eğlenceli kurslar sağlama yetenekleri nedeniyle işe alınmaktadır. Eğitmen kadrosunun yanında idari personel de, farklı ülkelerden, kültürlerden ve yaş gruplarından öğrencilerle uzun yıllara dayanan deneyime sahiptir.

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Cork English College hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.