Geri

Griffith College Cork

Cork şehir merkezine yakın konumu ile dikkat çeken Griffith College Cork, Wellington Yolu üzerinde 5 dönümlük büyük bir kampüse sahiptir. Etkili bir öğrenme ortamı yaratmayı amaçlayan bu okul, eğlenceli ve güvenli bir ortamda en iyi İngilizce dil öğrenme programlarını sunar.

Hazırlanan özel eğitim programları ile öğrencilerin kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak, akademik ve akademik olmayan alanlarda, ellerinden gelenlerin en iyisini yapmalarını sağlamak, bireysel ilgi alanlarına yönelimlerini sağlamak gibi şeyler amaçlanmıştır. Okulda yer alan bilgisayar ve konferans salonları son teknoloji ile donatılmıştır. ‘UbiCast’ tesisi, öğrencilerin ‘Moodle’ platformunda izlemesi için derslerin canlı olarak yayınlanmasına ve kaydedilmesine olanak tanır. Kampüs çevresinde çok sayıda bilgisayar laboratuvarı bulunmaktadır, bunlar öğrencilerin derslerin devam etmediği zamanlarda kullanması için hazırlanmıştır. Kampüs genelinde öğrenciler için ücretsiz olarak Wi-Fi erişimi mevcuttur.

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Griffith College Cork hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz