Geri

ACET

Temelleri 1975 yılında atılan bu okul, günümüzde İrlanda’da kendi türünde faaliyet gösteren en eski okullardan biridir. Cork şehrinde yabancı dil eğitimi almak isteyen öğrencilerin ACET’i tercih etmesi için pek çok sebep bulunmaktadır. Bunlar arasında; yüksek kaliteli öğretim için uluslararası bir itibar, çeşitli yaşlar, yetenekler ve hedefler için tasarlanmış esnek programlar, öğrencilerin ihtiyaçlarına göre şekillenen kişisel öğrenme deneyimleri heyecan verici, hızlı tempolu ve öğrenci merkezli ders programları gibi unsurlar yer almaktadır. 

ACET’in ana hedefleri, olumlu ve kapsayıcı müşteri merkezli bir ortamda Uluslararası Standartların üzerinde bir seviyede İngilizce Dil Eğitimi vermek ve müşterilerin İngilizcelerini geliştirmelerini, bu süreçte İrlanda’da kaldıkları sürenin keyfini çıkarmalarını sağlamak için bir dizi destek hizmeti sunmaktır. IALC ve Select Ireland üyesi olan okul, EAQUALS tüzüğüne uygun bir şekilde eğitim verdiği için bu kurum tarafından akredite edilmiştir. 

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu ACET hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.