Geri

Cork English World

Cork şehrinin Cambridge ödüllü okulu olan Cork English World, öğrencilere etkili ve güvenli bir şekilde İngilizce iletişim kurmaları için gereken dil becerilerini sağlamak üzere tasarlanmış kurslar sunmaktadır.

Cork English World, Sınıf başına en fazla 14 öğrenciyle, A1 düzeyinden C1 düzeyine kadar en az 6 seviyede İngilizce eğitimi verir. Eğitmen kadrosunun tamamı akademik olarak kendini geliştirmiş eğitmenlerden oluşmaktadır. Cork şehrinde kaldığınız süre boyunca, rehberli sosyal ve kültürel etkinliklerle geçirdiğiniz zamandan çok daha fazla keyif almanız sağlanır. Bu süreçte sınıf arkadaşlarınızla sosyalleşebilir, rahatlayabilir, Cork ve çevresindeki bölgelerin tarihi ve kültürü hakkında bilgi edinebilirsiniz. Cork şehri oryantasyon turu, Blarney, Cobh ve Kinsale gibi bölgelere yarım günlük geziler, Geleneksel İrlanda Müziği ve Dansı ile pub akşamları bu okulun sunduğu sosyal aktivitelerden yalnızca bazılarıdır.

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Cork English World English hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.