Geri

Cork English Academy

Cork English Academy, Cork şehrinde dil eğitimi alabileceğiniz en gelişmiş okullardan biridir. Uluslararası öğrencilere İngilizce konuşulan bir ortamda çalışma, yaşama becerisi ve güveni sunan bu okul, mevcut İngilizce seviyenizi yükseltmenize yardımcı olur.

Avrupa’nın uluslararası alanda tanınan ve oylanan en dost canlısı şehri olan Cork şehri, öğrencilere İngilizceyi anadili gibi konuşmaya ve İrlanda yaşamı ile kültürü hakkında daha iyi bir anlayış kazanırken birbirleriyle pratik yapma fırsatı veren samimi bir ortam sunar. Sosyal Etkinlik Programları sayesinde İngilizce dil becerilerinizi gerçek ortamlarda, farklı kültürlerdeki insanlarla konuşarak geliştirebilirsiniz. Sosyal Program, öğrencileri Cork kentindeki ilgi çekici noktaları keşfetme konusunda teşvik eder. Cork şehri ve İrlanda’daki en ünlü yerlerden bazılarını ziyaret ederek haftada 2 aktivite ya da tur düzenlenmektedir. Bu aktiviteler ve turlar, öğrencilerin istekleri göz önünde bulundurularak hazırlanmaktadır.

Yonca Consultancy’nin anlaşmalı olduğu Cork English Academy hakkında daha detaylı bilgi almak için ekibimize ulaşarak ücretsiz danışmanlık hizmetinden faydalanabilirsiniz.